Telefonliste 

 
 Navn  Funktion  Telefon  Mobil  E-mail

 Henrik Skole

 Formand, 
   
 40822123

hskole@post9.tele.dk
 Nikolaj Fogh  Kasserer    81724842 nikolaifogh@hotmaol.com
 Nicolai Nørgaard Jensen  Senioransvarlig    51973490 nicolai9740@gmail.com
 Rene Torp Larsen  It ansvarlig    23446772 rtl3213@gmail.com
         
 Tine Salling  Kluboffice ansvarlig    21454089  tinesalling@gmail.com
 Mogens Karlsen  Parasport    29887401  mogenskarlsen@hotmail.com
 Hans K. H. Hansen  Kridtmand 98831026  42193965  
 Svend Jørgensen  Klubhus, Rengøring, Vask    20611731  
 Susanne Pedersen  Webmaster    30128805  fodboldweb@gmail.com
 Tove L. Andersen  Cafeteria    22586457  tovelundand@hotmail.com
 

 Kenneth Vang Heibø
 Svend Jørgensen
 
 
 Træner: Serie 5
 Holdleder
 
 
 52176080
 20611731

Kennethnielsen@live.dk
 Lars Løt  Info: Kvinder C3 15+ (7M)    40575652  
 Jesper Nielsen
 Kenneth K. Christensen
 
 Træner: U14 Piger
 Træner: U14 Piger
 
 

 
 
 60464518
 20933070
 
 
 skansen9740@gmail.com
 kdenraa@hotmail.com
 
 Martin Jeppesen
 Søren Højer
 
 Træner: U13 Drenge, weekend
 Træner: U13 Drenge Hverdag
 
   

 29729647
 23349289
 
 
 
 mabaje@gmail.com
 shhh@bbnpost.dk
  
 Majbrit H. Sørensen
 Malene Smalbro
 
 Træner: U11 Drenge Hverd.
 Træner: U11 Drenge Hverd.
 
   24778790
 22957288
 
 majbrit63@msn.com
 smalbro86@live.dk
 
 Pernille Weidemann
 Signe Olsen
 William Therkelsen
 
 Træner: U8 Drenge/Piger
 Træner: U8 Drenge/Piger
 Hjælpetræner U8 Drenge/Piger
 
 

 
98835555
 
 
 22328059
 50522638
 20934673
 

 p_weidemann@hotmail.com
 mussesigne@hotmail.com
 anitavalentinkofoed@hotmail.com
 

 Anne Katrine Sørensen
 Heidi Bakman
 
 Træner: Sandkasse
 Træner: Sandkasse
   30638844  annekathrine1993@gmail.com
 
 Arne Baggesen
 Morten Karlsen
 
 Træner: Old Boys
 Træner: Old Boys
 
 98954069
 
 
 40413660
 22380910

 
 mortenkarlsen@hotmail.com
 
 Leif Jensen
 Torben Madsen

 Træner: Grand Old Boys
 Træner: Grand Old Boys
 
 21463016
 21215420
 
 25219175
 42220258
 
 
  
 
 Benny Valhøj
 
 Træner: Veteraner    50489062  Benny.valhoej@gmail.com

Telefonliste


Sponsorer


Hjertestarter JSI


Kalender
Besøg vores side
Jerslev Sterup Idrætsforening | Anlægsvej 23 | 9740 Jerslev | Tlf.: 98 831349 klubhus. CVR nr. 32231144, fodbold CVR nr. 63978868